Komisarze wyborczy

Województwo Nazwa organu Właściwość terytorialna Imię i Nazwisko Data powołania Data zakończenia kadencji
DOLNOŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Legnicy

powiaty: głogowski, legnicki, lubiński, polkowicki

i miasto na prawach powiatu: Legnica.

Artur Janusz Waluk 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
ŁÓDZKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Łodzi I

Obszary powiatów: brzeziński, łódzki wschodni, oraz miasta na prawach powiatu: Łódź.

Joanna PIEŃKOWSKA 03.04.2018 03.04.2023
ŁÓDZKIE Komisarz Wyborczy w Piotrkowie Trybunalskim

Właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim:

powiat bełchatowski m. Bełchatów,
gm. Bełchatów,
gm. Drużbice,
gm. Kleszczów,
gm. Kluki,
gm. Rusiec,
gm. Szczerców,
gm. Zelów
powiat piotrkowski gm. Aleksandrów,
gm. Czarnocin,
gm. Gorzkowice,
gm. Grabica,
gm. Łęki Szlacheckie,
gm. Moszczenica,
gm. Ręczno,
gm. Rozprza,
gm. Sulejów,
gm. Wola Krzysztoporska,
gm. Wolbórz
powiat radomszczański m. Radomsko,
gm. Dobryszyce,
gm. Gidle,
gm. Gomunice,
gm. Kamieńsk,
gm. Kobiele Wielkie,
gm. Kodrąb,
gm. Lgota Wielka,
gm. Ładzice,
gm. Masłowice,
gm. Przedbórz,
gm. Radomsko,
gm. Wielgomłyny,
gm. Żytno
miasto na prawach powiatu - m. Piotrków Trybunalski
Marian BALIŃSKI 03-04-2018 03-04-2023
MAZOWIECKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Warszawie I

miasto stołeczne Warszawa.
Komisarz ogólnowojewódzki.

Rafał WAGNER 03.04.2018 03.04.2023
PODKARPACKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I

powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski, miasto na prawach powiatu: Rzeszów.

Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I wykonuje czynności o charakterze ogólnowojewódzkim

Marcin DUDZIK 03.04.2018 03.04.2023
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Koninie I

obszary powiatów: kolski, koniński, turecki oraz miasta na prawach powiatu: Konin

Michał JANKOWSKI 03.04.2018 02.04.2023
ZACHODNIOPOMORSKIE Komisarz Wyborczy w Koszalinie I

powiaty: koszaliński, sławieński, szczecinecki; miasto na prawach powiatu: Koszalin.

Marek MAZUR 03.04.2018 02.04.2023
DOLNOŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze I

powiaty: jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, złotoryjski; miasto na prawach powiatu: Jelenia Góra.

Jakub Marcin Szmigiel 03.04.2018
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Lesznie

powiaty: gostyński, kościański, leszczyński, rawicki, miasto na prawach powiatu: Leszno.

Marcin CZWOJDA 03.04.2018 03.04.2023
ŁÓDZKIE Komisarz Wyborczy w Łodzi II

Obszary powiatów: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, poddębicki, zgierski.

Katarzyna MARAT 03.04.2018 03.04.2023
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Warszawie II

Powiaty

Gminy

grodziski

Baranów, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Milanówek, Podkowa Leśna, Żabia Wola

otwocki

Celestynów, Józefów, Karczew, Kołbiel, Osieck, Otwock, Sobienie-Jeziory, Wiązowna

piaseczyński

Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów, Tarczyn

pruszkowski

Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Piastów, Pruszków, Raszyn

Kinga HULAK 03-04-2018 03-04-2023
PODKARPACKIE Komisarz Wyborczy w Rzeszowie II

powiaty: dębicki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski

Beata BURY 03.04.2018 03.04.2023
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Koninie II

obszary powiatów: gnieźnieński, słupecki, średzki, śremski, wrzesiński

Paweł MYŚLIŃSKI 03.04.2018 02.04.2023
ZACHODNIOPOMORSKIE Komisarz Wyborczy w Koszalinie II

powiaty: białogardzki, kołobrzeski, świdwiński.

Piotr BOGUSZEWSKI 03.04.2018 02.04.2023
DOLNOŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze II

powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki.

Michał Krzysztof Chudzik 03.04.2018
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Warszawie III

Powiaty

Gminy

legionowski

Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew

nowodworski

Czosnów, Leoncin, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek, Zakroczym

warszawski zachodni

Błonie, Izabelin, Kampinos, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice

wołomiński

Dąbrówka, Jadów, Klembów, Kobyłka, Marki, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka

Joanna OLIWA 03.04.2018 03.04.2023
ZACHODNIOPOMORSKIE Komisarz Wyborczy w Koszalinie III

powiaty: choszczeński, drawski, wałecki.

Marcin Jan MYSZKA 03.04.2018 02.04.2023
DOLNOŚLĄSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy we Wrocławiu I

Powiat

Gminy

oławski

Oława m., Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława gm. 

strzeliński

Borów, Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów

wrocławski

Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Siechnice, Żórawina

miasto Wrocław

 
Marcin Leon Sosiński 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
DOLNOŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy we Wrocławiu II

Powiat

Gminy

górowski

Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz

milicki

Cieszków, Krośnice, Milicz

oleśnicki

Oleśnica m., Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica gm., Syców, Twardogóra

średzki

Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Środa Śląska, Udanin 

trzebnicki

Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród

wołowski

Brzeg Dolny, Wińsko, Wołów

Paulina Maria Dobrosz-Dzierżanowska 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
DOLNOŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu I

powiaty: świdnicki, wałbrzyski
miasto na prawach powiatu: Wałbrzych

Dariusz Maciej Pająk 03-04-2018 03-04-2023
DOLNOŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu II

powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki

Sebastian Kowalski 03-04-2018 03-04-2023
KUJAWSKO-POMORSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy I

powiaty: bydgoski, świecki, tucholski; miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz.

Igor Dominik ZGOLIŃSKI 03.04.2018 03.04.2023
KUJAWSKO-POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy II

powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, żniński

Ryszard OWCZARZAK 03.04.2018 03.04.2023
KUJAWSKO-POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Toruniu I

powiaty: chełmiński, golubsko-dobrzyński, toruński oraz miasto na prawach powiatu: Toruń.

Kazimierz Edward KLUGIEWICZ 03.04.2018 03.04.2023
KUJAWSKO-POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Toruniu II

powiaty: brodnicki, grudziądzki, wąbrzeski oraz miasto na prawach powiatu: Grudziądz.

Tomasz BRZEZICKI 03.04.2018 03.04.2023
KUJAWSKO-POMORSKIE Komisarz Wyborczy we Włocławku I

Powiat

Gminy

aleksandrowski

miasta:  Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa,

gminy : Aleksandrów Kujawski, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo

radziejowski

miasto Radziejów

gminy: Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów, Topólka

włocławski

miasto Kowal

gminy: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek

Agata PYRZYŃSKA 3.04.2018 03.04.2023 r.
KUJAWSKO-POMORSKIE Komisarz Wyborczy we Włocławku II

Powiat

Gminy

lipnowski

miasto Lipno

gminy: Bobrowniki, Chrostkowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Lipno, Skępe, Tłuchowo, Wielgie

rypiński

 

miasto Rypin

gminy: Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno, Wąpielsk

miasto na prawach powiatu Włocławek

Piotr KOZUBOWICZ 3.04.2018 03.04.2023 r.
LUBELSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Lublinie I

Powiaty: lubelski, łęczyński, świdnicki

miasto na prawach powiatu Lublin

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Lublinie I

Marcin Piotr Chałupka 3.04.2018 3.04.2023
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Lublinie II

Powiaty: janowski, kraśnicki

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Lublinie II

Agnieszka Maria Jurkowska-Chocyk 3.04.2018 3.04.2023
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Lublinie III

Powiaty: opolski, puławski, rycki

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Lublinie III

Piotr Tadeusz Łaguna 3.04.2018 3.04.2023
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Lublinie IV

Powiaty: lubartowski, łukowski

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Lublinie IV

Krzysztof Marek Niezgoda 3.04.2018 3.04.2023
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej

powiaty: bialski,  parczewski, radzyński; miasto na prawach powiatu: Biała Podlaska.

Jerzy DANILUK 03.04.2018 03.04.2023
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Chełmie

powiaty: chełmski, krasnostawski, włodawski; miasto na prawach powiatu: Chełm.

Komunikat o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Chełmie na kadencję w latach 2018-2023

Katarzyna ZAWIŚLAK 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Zamościu I

powiaty: hrubieszowski, zamojski

miasto na prawach powiatu: Zamość

Dyżury: w Piątki w godzinach 14:00 - 15:30

Piotr Jan Szafrański 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
LUBELSKIE Komisarz Wyborczy w Zamościu II

powiaty: biłgorajski, tomaszowski.

Dyżury: we Wtorki w godzinach 13:00 - 15:00

Ewa Adamiak 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
LUBUSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze I

powiaty: krośnieński, świebodziński, zielonogórski, miasto na prawach powiatu: Zielona Góra

Bogumił HOSZOWSKI 03.04.2018 03.04.2023
LUBUSKIE Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze II

powiaty:  nowosolski,  wschowski,  żagański, żarski

Robert Stefan MACHOLAK 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
LUBUSKIE Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim

powiaty: gorzowski, miedzyrzecki, słubicki, strzelecko–drezdenecki, sulęciński;

miasto na prawach powiatu: Gorzów Wielkopolski.

Robert Artur Mokrzecki 03.04.2018 03.04.2023
ŁÓDZKIE Komisarz Wyborczy w Sieradzu I

powiaty: sieradzki, wieruszowski, zduńskowolski.

Informacja Komisarza Wyborczego w Sieradzu I z dnia 10 kwietnia 2018 r. o objęciu powierzonej funkcji, właściwości terytorialnej oraz o siedzibie i czasie pracy >>>> pobierz

Agata SOBIESZEK-KRZYWICKA 03.04.2018 03.04.2023
ŁÓDZKIE Komisarz Wyborczy w Sieradzu II

powiaty: pajęczański, wieluński.

Informacja Komisarza Wyborczego w Sieradzu II z dnia 10 kwietnia 2018 r. o objęciu powierzonej funkcji, właściwości terytorialnej oraz o siedzibie i czasie pracy >>>> pobierz

Tomasz Rafał KUCHARSKI 03.04.2018 03.04.2023
ŁÓDZKIE Komisarz Wyborczy w Skierniewicach I
Powiat rawski

m. Rawa Mazowiecka
gm. Biała Rawska
gm. Cielądz
gm. Rawa Mazowiecka
gm. Regnów
gm. Sadkowice

Powiat skierniewicki

gm. Bolimów
gm. Głuchów
gm. Godzianów
gm. Kowiesy
gm. Lipce Reymontowskie
gm. Maków
gm. Nowy Kawęczyn
gm. Skierniewice
gm. Słupia

miasto na prawach powiatu - m. Skierniewice

Informacja Komisarza Wyborczego w Skierniewicach I o objęciu funkcji na kadencję w latach 2018-2023

Informacja Komisarza Wyborczego W Skierniewicach I - Leszka Stecia w sprawie czasowego powierzenia obowiązków
Leszek Steć 03.04.2018 03.04.2023
ŁÓDZKIE Komisarz Wyborczy w Skierniewicach II
powiat opoczyński

gm. Białaczów
gm. Drzewica
gm. Mniszków
gm. Opoczno
gm. Paradyż
gm. Poświętne
gm. Sławno
gm. Żarnów

powiat tomaszowski

m. Tomaszów Mazowiecki
gm. Będków
gm. Budziszewice
gm. Czerniewice
gm. Inowłódz
gm. Lubochnia
gm. Rokiciny
gm. Rzeczyca
gm. Tomaszów Mazowiecki
gm. Ujazd
gm. Żelechlinek

Informacja Komisarza Wyborczego w Skierniewicach II o objęciu funkcji na kadencję w latach 2018-2023

Mieczysław Humka 03.04.2018 03.04.2023
MAŁOPOLSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Krakowie I

miasto na prawach powiatu: Kraków

Dagmara Anna Daniec-Cisło 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
MAŁOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Krakowie II

powiaty: krakowski, miechowski, olkuski, proszowicki, wielicki

Wojciech Andrzej Makieła 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
MAŁOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Krakowie III

powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, wadowicki

Bartłomiej Migda 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
MAŁOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I

WŁAŚCIWOŚĆ TERYTORIALNA KOMISARZA WYBORCZEGO W NOWYM SĄCZU I

POWIAT

GMINY WCHODZĄCE W SKŁAD POWIATU

Gorlicki Gorlice miasto, Biecz, Bobowa, Gorlice gmina, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie
Nowosądecki Grybów miasto, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów gmina, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz
m. Nowy Sącz (miasto na prawach powiatu grodzkiego)
Janusz Przepióra 3.04.2018 3.04.2023
MAŁOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II

WŁAŚCIWOŚĆ TERYTORIALNA KOMISARZA WYBORCZEGO W NOWYM SĄCZU II

POWIAT

GMINY WCHODZĄCE W SKŁAD POWIATU

Limanowski Limanowa miasto, Mszana Dolna miasto, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa gmina, Łukowica, Mszana Dolna gmina, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark
Nowotarski Nowy Targ miasto, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Nowy Targ gmina, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary
Suski Jordanów miasto, Sucha Beskidzka, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów gmina, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce
Tatrzański Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin
Piotr Borkowski 3.04.2018 3.04.2023
MAŁOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Tarnowie I

powiaty: dąbrowski, tarnowski; miasto na prawach powiatu: Tarnów.

Katarzyna Joanna Tutaj 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
MAŁOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Tarnowie II

powiaty: bocheński, brzeski

Przemysław Szpik 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I

powiaty: ciechanowski, płoński

Mariusz Waldemar KRÓLIKOWSKI 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II

powiaty: mławski, przasnyski, żuromiński

Paweł FABISIAK 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I

powiaty:  ostrołęcki, ostrowski, miasto na prawach powiatu Ostrołęka.

Tomasz Lucjan Deptuła 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Ostrołęce II

powiaty: makowski, pułtuski, wyszkowski

Krystyna Kołota 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Plocku I

obszar powiatów: płocki, sierpecki oraz miasto na prawach powiatu Płock

Edyta Zofia DZIELIŃSKA 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Płocku II

obszar powiatów: gostyniński, sochaczewski, żyrardowski

Małgorzata Marta WALISIEWICZ 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Radomiu I

powiaty: lipski, radomski, szydłowiecki, zwoleński; miasto na prawach powiatu: Radom

Łukasz Bartłomiej KLUSKA 03.04.2018 03.04.2023
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Radomiu II

powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, przysuski

Joanna ĆWIL 03.04.2018 03.04.2023
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Siedlcach I

obszary powiatów: łosicki, siedlecki, sokołowski

oraz miasto na prawach powiatu: Siedlce

Karol PACHNIK 03.04.2018 03.04.2023
MAZOWIECKIE Komisarz Wyborczy w Siedlcach II

 obszary powiatów: garwoliński, miński, węgrowski

Konrad MIELCAREK 03.04.2018 03.04.2023
OPOLSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Opolu I

powiaty: kluczborski, namysłowski, opolski; miasto na prawach powiatu: Opole

Cezary OBERMAJER 03.04.2018 03.04.2023
OPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Opolu II

powiaty: brzeski, głubczycki, nyski, prudnicki

Joanna MAKSYMOWICZ-SZCZEPAŃSKA 03.04.2018 03.04.2023
OPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Opolu III

powiaty: kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, oleski, strzelecki

Liliana KRUKOWSKA 03.04.2018 03.04.2023
PODKARPACKIE Komisarz Wyborczy w Krośnie I

powiaty: brzozowski, jasielski, krośnieński

miasto na prawach powiatu: Krosno

Kamil Konrad JANIEC 03.04.2018 03.04.2023
PODKARPACKIE Komisarz Wyborczy w Krośnie II

powiaty: bieszczadzki, leski, sanocki

Marek Michał SYREK 03.04.2018 03.04.2023
PODKARPACKIE Komisarz Wyborczy w Przemyślu

powiaty: jarosławski, lubaczowski, przemyski i przeworski oraz miasto na prawach powiatu Przemyśl

Krzysztof TRYKSZA 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
PODKARPACKIE Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu

powiaty: kolbuszowski, mielecki, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski; miasto na prawach powiatu: Tarnobrzeg.

Katarzyna BRYŚ-DYWAN 03.04.2018 03.04.2023
PODLASKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Białymstoku I

powiaty: białostocki, moniecki; miasto na prawach powiatu: Białystok.

Jacek MALINOWSKI 3 kwietnia 2018 3 kwietnia 2023
PODLASKIE Komisarz Wyborczy w Białymstoku II

powiaty: bielski, hajnowski, siemiatycki; 

Jolanta KORWIN-PIOTROWSKA 3 kwietnia 2018 3 kwietnia 2023
PODLASKIE Komisarz Wyborczy w Łomży

powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki, zambrowski;
miasto na prawach powiatu: Łomża

Jan LESZCZEWSKI 3 kwietnia 2018 3 kwietnia 2023
PODLASKIE Komisarz Wyborczy w Suwałkach

powiaty: augustowski, sejneński, sokólski, suwalski
miasto na prawach powiatu: Suwałki

MACIEJ HENRYK ROMOTOWSKI 03.04.2018 03.04.2023
POMORSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Gdańsku I

powiaty: gdański, starogardzki, tczewski;
miasta na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot

 

Komunikat o objęciu funkcji, właściwości terytorialnej, siedzibie i czasie pracy oraz o właściwości rzeczowej w zakresie wykonywania czynności o charakterze ogólnowojewodzkim.

Marek JASIŃSKI 03.04.2018 03.04.2023
POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Gdańsku II

powiaty: kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski

 

Komunikat o objęciu funkcji, właściwości terytorialnej oraz o siedzibie i czasie pracy.

Jakub ALEKSANDROWICZ 03.04.2018 03.04.2023
POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Słupsku I

powiaty: lęborski, pucki, słupski, wejherowski; miasta na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk

Marek LAGUT 03.04.2018 03.04.2023
POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Słupsku II

powiaty: bytowski, kartuski

Justyna CELIŃSKA 03.04.2018 03.04.2023
POMORSKIE Komisarz Wyborczy w Słupsku III

powiaty: chojnicki, człuchowski, kościerski

Tomasz KOWALCZYK 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Katowicach I

powiat: bieruńsko-lędziński oraz miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie,Świętochłowice, Tychy

Michał Niedopytalski 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE Komisarz Wyboczy w Katowicach II

powiaty: gliwicki, tarnogórski oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice, Zabrze.

Paweł Wysocki 16.07.2018
ŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Katowicach III

powiaty: będziński, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec

Arkadiusz Cichocki 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej I

powiaty: bielski, pszczyński

oraz miasta na prawach powiatu: Bielsko-Biała

Ryszard BRYGIER 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej II

powiaty: cieszyński, żywiecki

Mariusz GRĄŻAWSKI 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej III

powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski

oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory

Natalia WŁOCH-KLIŚ 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Częstochowie I

miasto na prawach powiatu Częstochowa

powiaty: częstochowski, myszkowski

Lidia Maria Dudek 03.04.2018 03.04.2023
ŚLĄSKIE Komisarz Wyborczy w Częstochowie II

powiaty: kłobucki, lubliniecki

Agnieszka Jadwiga Pieńkowska-Szekiel 03.04.2018 03.04.2023
ŚWIĘTOKRZYSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Kielcach I

powiaty: kielecki, miasto na prawach powiatu: Kielce

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Kielcach I (obszar oznaczony kolorem szarym)

Komunikat o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Kielcach I na kadencję w latach 2018-2023

Jan KLOCEK 03.04.2018 03.04.2023
ŚWIĘTOKRZYSKIE Komisarz Wyborczy w Kielcach II

powiaty: buski, kazimierski, pińczowski, staszowski

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Kielcach II (obszar oznaczony kolorem niebieskim)

Komunikat o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Kielcach II na kadencję w latach 2018-2023

Rafał ADAMCZYK 03.04.2018 03.04.2023
ŚWIĘTOKRZYSKIE Komisarz Wyborczy w Kielcach III

powiaty: jędrzejowski, konecki, włoszczowski

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Kielcach III (obszar oznaczony kolorem czerwonym)

Komunikat o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Kielcach III na kadencję w latach 2018-2023

Elżbieta Katarzyna FREJOWSKA 03.04.2018 03.04.2023
ŚWIĘTOKRZYSKIE Komisarz Wyborczy w Kielcach IV

powiaty: opatowski, ostrowiecki, sandomierski, skarżyski, starachowicki

Mapa - właściwość terytorialna Komisarza Wyborczego w Kielcach IV (obszar oznaczony kolorem grafitowym)

Komunikat o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Kielcach IV na kadencję w latach 2018-2023

Piotr ŚWIERCZYŃSKI 03.04.2018 03.04.2023
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Olsztynie I

powiaty: nidzicki, olsztyński, szczycieński, miasto na prawach powiatu: Olsztyn

Mapa właściwości terytorialnej

Informacja o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Olsztynie I, właściwości terytorialnej, oraz siedzibie i czasie pracy

Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 5 lutego 2018 r. w sprawie określenia właściwości terytorialnej i rzeczowej komisarzy wyborczych oraz ich siedzib, a także trybu pracy komisarzy wyborczych

Uchwała PKW z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie powołania komisarzy wyborczych

Mariusz STACHOWIAK 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Komisarz Wyborczy w Olsztynie II

powiaty: ełcki, gołdapski, olecki, piski

Mapa właściwości terytorialnej

Informacja o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Olsztynie II, właściwości terytorialnej, oraz siedzibie i czasie pracy

Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 5 lutego 2018 r. w sprawie określenia właściwości terytorialnej i rzeczowej komisarzy wyborczych oraz ich siedzib, a także trybu pracy komisarzy wyborczych

Uchwała PKW z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie powołania komisarzy wyborczych

Tomasz KONOPKO 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Komisarz Wyborczy w Olsztynie III

powiaty: giżycki, kętrzyński, mrągowski, węgorzewski

Mapa właściwości terytorialnej

Informacja o objęciu funkcji Komisarza Wyborczego w Olsztynie III, właściwości terytorialnej, oraz siedzibie i czasie pracy

Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 5 lutego 2018 r. w sprawie określenia właściwości terytorialnej i rzeczowej komisarzy wyborczych oraz ich siedzib, a także trybu pracy komisarzy wyborczych

Uchwała PKW z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie powołania komisarzy wyborczych

Wioletta RYNKIEWICZ 3 kwietnia 2018 r. 3 kwietnia 2023 r.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Komisarz Wyborczy w Elblągu I

powiaty: bartoszycki,braniewski,elbląski,lidzbarski, miasto na prawach powiatu Elbląg 

 

Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 5 lutego 2018 r. w sprawie określenia właściwości terytorialnej i rzeczowej komisarzy wyborczych oraz ich siedzib, a także trybu pracy komisarzy wyborczych

Uchwała PKW z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie powołania komisarzy wyborczych

Piotr Wacław Żywicki 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Komisarz Wyborczy w Elblągu II

powiaty: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki

 

chwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 5 lutego 2018 r. w sprawie określenia właściwości terytorialnej i rzeczowej komisarzy wyborczych oraz ich siedzib, a także trybu pracy komisarzy wyborczych

Uchwała PKW z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie powołania komisarzy wyborczych

Arkadiusz Zaczek 03 kwietnia 2018 r. 03 kwietnia 2023 r.
WIELKOPOLSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
KOMISARZ WYBORCZY w Poznaniu I

obszar powiatu:
poznański
oraz miasta na prawach powiatu:
Poznań.

Krzysztof JÓZEFOWICZ 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
WIELKOPOLSKIE KOMISARZ WYBORCZY w Poznaniu II

obszary powiatów:
grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, szamotulski, wolsztyński.

Rafał KWAŚNIK 03.04.2018 r. 03.04.2023 r.
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Kaliszu I

powiaty: jarociński, kaliski, pleszewski; miasto na prawach powiatu: Kalisz.

Anna Zofia KRYSICKA 03-04-2018 03-04-2023
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Kaliszu II

powiaty: kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski.

Adam Jan PLICHTA 03-04-2018 03-04-2023
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Pile I

powiaty: pilski, złotowski.

Daniel JURKIEWICZ 03-04-2018 03-04-2023
WIELKOPOLSKIE Komisarz Wyborczy w Pile II

powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, wągrowiecki.

Roma DWORZAŃSKA 03-04-2018 03-04-2023
ZACHODNIOPOMORSKIE
(właściwy rzeczowo w sprawach o charakterze ogólnowojewódzkim)
Komisarz Wyborczy w Szczecinie I

powiaty: goleniowski gryficki, kamieński, łobeski, policki

miasta na prawach powiatów: Szczecin, Świnoujście.

Komisarz wykonuje czynności o charakterze ogólnowojewódzkim

Jacek SZREDER 03.04.2018 03.04.2023
ZACHODNIOPOMORSKIE Komisarz Wyborczy w Szczecinie II

powiaty: gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki

Anna Sienkiewicz 03.04.2018 03.04.2023